Ośrodek Wypoczynkowy „Rusałka”  na Mazurach położony jest nad jeziorem Świętajno (Narckie), przy malowniczej plaży, w letniskowej miejscowości Warchały. Jezioro Świętajno, o powierzchni 213,2 ha, jest jednym z najczystszych jezior w Polsce i stanowi prawdziwą perłę wśród miejsc wypoczynkowych w regionie Warmii i Mazur. Po stronie ośrodka jest bardzo łagodny i płytki brzeg z rozległą plażą i molem.


Nasz ośrodek to doskonałe i bezpieczne miejsce do aktywnego wypoczynku w bliskim kontakcie z naturą. Panują tutaj doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej, wodnej i rowerowej. Podczas wędrówek można podziwiać malownicze zakątki Puszczy Napiwodzko-Ramudzkiej. Ponadto jest to idealne miejsce wypoczynku dla grzybiarzy i wędkarzy.

Ośrodek Wypoczynkowy "Rusałka" usytuowany jest w lesie sosnowym, który w połączeniu z pięknem pobliskich jezior tworzy niepowtarzalny klimat. Komfortowe domki położone w pewnej odległości od siebie, pozwalają cieszyć się prywatnością w otoczeniu przyrody, nie tracąc jednocześnie wygód współczesnego świata.

­Rezerwacja? Pytania? Tel.: +48 600 983 255
 
­